ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731 levně

ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731

Cena: 65949.00 CK

Sada nožů s blokem a ocílkou TWIN® 1731 obsahuje:

 • 1x špikovací nůž TWIN® 1731, délka čepele 10 cm, č. výr.: ZW31860101
 • 1x nůž na maso TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31860201
 • 1x kuchařský nůž TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31861201
 • 1x nůž na chléb TWIN® 1731, délka čepele 20 cm, č. výr.: ZW31866201
 • 1x nůž Santoku TWIN® 1731, délka čepele 18 cm, č. výr.: ZW31867181
 • 1x ocílka TWIN® 1731, délka čepele 23 cm, č. výr.: ZW32574230
 • 1x magnetický blok na nože z jasanového dřeva TWIN® 1731, č. výr.: ZW31880100

 • Série nožů nové generaceTWIN® 1731 decentně spojuje osvědčené a testované postupy s moderními technologiemi. Jde o jedny z nejkvalitnějších nožů světa s tvrdostí cca 60 HRC podle Rockwella, které v pravém slova smyslu okouzlují harmonickou souhrou inovace a designu. Kombinují high-tech výrobu a ruční zpracování. Lze v nich objevit bohaté zkušenosti a tradici značky, avšak v nové interpretaci. Série TWIN® 1731 přímo hmatatelně spojuje mistrovství kování, materiál a formu.

  Série TWIN® 1731

 • Nejvyšší produktová řada značky ZWILLING
 • Rukojeť z ebenového dřeva Makassar
 • Ostří v sobě mísí japonskou a evropskou kulturu krájení
 • Vynikající ergonomie
 • Jedinečná geometrie záštity Pro Touch pro pohodlnější, přesné a bezpečné ovládání
 • Inovativní klínovitý tvar čepele
 • Exkluzivní vysoce výkonná ocel Cronidur 30
 • FRIODUR® - čepel kalená mrazem
 • SIGMAFORGE® - kovaný z jednoho kusu
 • Tvrdost cca 60 HRC podle Rockwella
 • Ručně broušené
 • Kontrola ostří laserem
 • Doživotní záruka na výrobní vady čepele
 • Nože nejsou vhodné pro umývání v myčce nádobí
 • Použité technologie a materiály

  Pro dosažení dokonalé ostrosti a trvanlivosti ostří je k výrobě nožů řady TWIN® 1731 použita ocel Cronidur 30, která byla původně vyvinuta speciálně pro letecký průmysl. Společnost ZWILING J. A. Henckels je jediný výrobce, který pro výrobu nožů používá tento unikátní druh oceli. Ocel Cronidur 30 je cca 100 x odolnější proti korozi než ocel standardní a je extrémně tvrdá. Kombinace vynikajícího know-how v oblasti zpracování nerezové oceli a použití hodnotných materiálů přináší skutečnou radost při použití nože řady TWIN® 1731.

  Vlastnosti oceli jsou pro účely výroby nožů navíc ještě vylepšeny speciální patentovanou metodou tvrzení FRIODUR®, kdy se ocel po zahřátí na teplotu přes 1000 °C a zakalení zamražuje na -70 °C a pak ještě dvakrát ohřívá na teplotu cca 250 °C. Výsledná molekulární struktura významně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost nože proti korozi.

  Čepel nože je kována z jednoho kusu oceli metodou SIGMAFORGE®, která vylepšuje vlastnosti oceli. Tímto způsobem prokované čepele mají hustější a homogennější strukturu, což zajišťuje větší pevnost, houževnatost a odolnost ostří proti otupení.

  Stabilní ostří a dokonalá geometrie nože pak přináší výjimečnou řezivost a přesné ovládání v řezu. Ostrý úhel poskytuje ještě vyšší ostrost, která dělá krájení příjemnější. Díky klínovému výbrusu proniká nůž bez úsilí potravinami. Tvar kolébky pomáhá intuitivně používat nůž pro snadné a přesné řezání.

  Záštita Pro Touch je integrována jako součást čepele z jednoho kusu oceli. Zabezpečuje správné rozložení váhy a zajišťuje přesné a bezpečné ovládání nože. Kování na záštitě u nožů TWIN® 1731 plynule přechází do horní části rikasa pro ještě pohodlnější úchop.

  Ergonomická rukojeť je vyrobena z olejovaného dřeva eben Makassar. Kombinuje inovaci a design tím nejsmyslnějším způsobem. Ebenové dřevo je velmi vzácné, tvrdé a stabilní i ve vlhkém prostředí, není však vhodné pro mytí v myčce nádobí.

  Krásný vzhled rukojeti podtrhuje speciálně konstruovaná stopka nože, která je viditelná pouze zespodu. Dokonalé slícování jednotlivých částí navíc brání zachycování usazenin a bakterií, nože tak splňují přísné hygienické normy.

  Série nožů značky ZWILLING od milánského architekta a designéra Matteo Thuna svými čistými tvary a kvalitou zaujmou nejen milovníky a znalce nožů, ale především uživatele, kteří oceňují výjimečnost, požadují nejlepší možnou kvalitu a rozumí designu.

  Broušení nožů ZWILLING

  Každý nůž je potřeba čas od času nabrousit. Pro broušení nožů ze série TWIN® 1731 doporučujeme: brusné kameny TWIN Finishing Stone Pro a TWIN Stone Pro nebo ocílku s vrstvou karbidu wolframu 23 cm TWIN® 1731. Nabízíme také originální broušení přímo u výrobce - zajistíme odeslání nože do společnosti ZWILLING J. A. Henckels do Německa. V případě potřeby můžeme také doporučit n

  ZWILLING Sada nožů s blokem a ocílkou 7dílná TWIN® 1731 eshop >>  Další zboží:

  WÜSTHOF Kuchařský kufřík magnetický 30 x 45 cm

  WÜSTHOF Kuchařský kufřík magnetický 30 x 45 cm

  Kuchařský kufřík WÜSTHOF Vyroben z hliníku s plastovou rukojetí Vybaven silnými magnety Perfektní pro bezpečné a flexibilní uložení nožů Praktické pro jejich transport Se stříbrným měkkým pouzdrem na nože Pro nože do ma.. zjistit více >>
  Stelton Mísa Stockholm malá aquatic Ø 20 cm nordic

  Stelton Mísa Stockholm malá aquatic Ø 20 cm nordic

  Kolekce Aquatic je inspirována Baltským mořem a jeho proměnami v průběhu celého roku. Vyznačuje se proto abstraktními obrazci v kombinaci různých odstínů modré a bílé. Tato dekorativní mísa má průměr 20 cm, je vyrobena ze smaltovaného hliníku a potěší každého př.. zjistit více >>
  WMF Blok na nože bambusový Chef’s Edition

  WMF Blok na nože bambusový Chef’s Edition

  Vhodný pro: 4x nůž a 1x nůžkyBlok na nože Chef’s Edition společnosti WMF je vyroben z bambusu a ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®. Poskytuje místo pro čtyři nože a jedny nůžky. Kombinace bambusového dřeva s nerezovou ocelí odpovídá moderním trendům a zároveň pů.. zjistit více >>
  Emile Henry Dárková sada 2 malých zapékacích mís hnědošedá Silex

  Emile Henry Dárková sada 2 malých zapékacích mís hnědošedá Silex

  Dárková sada zapékacích mís Emile Henry obsahuje: 2x zapékací mísa pro jednu osobu 22 x 14 cm (vnitřní rozměr dna 17 x 11 cm)Sada dvou malých zapékacích mís v dárkové krabici přinese radost nejen po rozbalení, ale pokaždé, když se rozhodnete upéct něco.. zjistit více >>
  Wesco Blok na nože Classic Line světle zelený

  Wesco Blok na nože Classic Line světle zelený

  Blok na nože Classic Line v retro stylu pojme 5 standardních nožů - nůž na maso, na chléb, na zeleninu, univerzální a nůž kuchařský. Blok je velmi stabilní, uvnitř jsou schována přídavná závaží. Kuchyňské doplňky Wesco v americkém designu vyrobené s něme.. zjistit více >>