ZWILLING Set na uzení a vaření v páře Ø 28 cm ZWILLING® Plus levně

ZWILLING Set na uzení a vaření v páře Ø 28 cm ZWILLING® Plus

Cena: 4930.00 CK

Set na uzení a vaření v páře ZWILLING® Plus obsahuje:

 • 1x pánev
 • 1x odkapávací plech
 • 1x grilovací rošt
 • 1x poklice

 • Set na uzení a vaření v páře ZWILLING® Plus ve stručnosti:

 • Pro domácí uzení potravin – masa, ryb, mořských plodů, zeleniny či sýrů
 • Univerzální, vhodný také pro vaření v páře
 • Dokonalý pro zdravou přípravu nízkokalorických pokrmů, bez přidaného tuku
 • Vhodný pro každou kuchyni
 • Atraktivní, jednoduchý design, saténově hladký povrch
 • Vyroben z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli 18/10
 • Sendvičové dno SIGMA Classic pro optimální vedení a akumulaci tepla
 • Robustní, nerezová poklice pro energeticky úsporné vaření s malým množstvím vody
 • Ergonomická, nepálivá ucha z nerezové oceli pro bezpečnou manipulaci
 • Vhodný pro všechny zdroje tepla, včetně indukce
 • Lze používat i pro zapékání v troubě
 • Odolný proti poškrábání, hygienický, chuťově neutrální
 • Zahnuté okraje pro snadné a čisté vylévání
 • Vhodný do myčky nádobí
 • Dřevěné piliny k dostání zde
 • Seznamte se s fascinujícím setem na uzení a vaření v páře ZWILLING® Plus od německé společnosti ZWILLING J. A. Henckels. Tato souprava umožňuje připravit speciální, chutné a šťavnaté dobroty jako například maso, ryby, mořské plody, zeleninu či sýry. Dřevem či bylinkami provoněná specialita nenechá nikoho z vašich hostů bez emocí. Metoda uzení je stará stovky let. Nyní ji prostřednictvím tohoto jedinečného setu můžete v nové podobě vyzkoušet i u vás doma a to bez nepříjemného kouře či zápachu.

  Pánev v atraktivním, jednoduchém designu přímo láká ke kulinářské expedici. S tímto kvalitním, univerzálním a vysoce funkčním setem na uzení a vaření v páře pro vás bude práce v kuchyni radostí. Pánev má saténově hladký povrch, typický pro nádobí společnosti ZWILLING J. A. Henckels. Set ZWILLING® Plus je perfektním partnerem pro moderní, zdravé vaření potravin.

  Kvalitní sendvičové dno pánve SIGMA Classic je ceněno pro schopnost energeticky úsporného vaření, kdy lze po rozehřátí pánve snížit přívod energie a šetřit tak přírodu. Dno tvoří tři vrstvy. Vnitřní vrstva z nerezové oceli 18/10 zajišťuje snadnou péči, je hygienická, odolná proti poškrábání a neabsorbuje chutě ani vůně. Silné hliníkové jádro teplo akumuluje, poté rychle a rovnoměrně distribuuje. Třetí vrstva z té nejkvalitnější magnetické chromové oceli pak umožňuje použití nádobí na indukci, také se snadno udržuje.

  Nezbytnou součástí setu je robustní poklice z nerezové oceli těsně dosedající na pánev, vhodná pro energeticky efektivní vaření s malým množstvím vody. Nepálivá ucha pánve a stejně tak úchyt poklice pak díky praktickému ergonomickému tvaru zajišťují bezpečnou manipulaci. Pánev je také možné používat v troubě, pro manipulaci s rozpáleným nádobím je však nutné používat ochranné rukavice. Pánev i poklice se snadno čistí, pro úsporu času a energií je lze mýt v myčce nádobí.

  Snadné použití domácího setu na uzení ZWILLING® Plus- Seznamte se s fascinujícím hrncem na uzení a vaření v páře značky ZWILLING blíže. Pro lepší představu níže uvádíme krátký návod na použití.

 • Zahřejte pánev na požadovanou teplotu. Pro zjištění optimální teploty (cca 230 °C) ZWILLING J. A. Henckels doporučuje praktický "odkapávací test": nechte skapat pár kapek vody z vidličky na povrch rozehřáté pánve. Teplota je perfektní, když se kapky okamžitě přemění v kuličky, které doslova "tančí", jakmile narazí na povrch. V případě, že se kapičky odpařují, není teplota ještě dostatečně vysoká.
 • Snižte teplotu o cca 40 % a přidejte dřevěné piliny ZWILLING. V závislosti na požadované chuti můžete přidat i bylinky, čaj nebo koření. Použijte 2 lžíce pilin (pro cca 20 minut, lehce uzenou chuť) nebo až 3 polévkové lžíce (uzení delší než 20 minut, pro silně uzenou chuť). Jakmile jsou piliny horké, začne se z nich linout kouř.
 • Přikryjte piliny kulatým plechem s otvory po stranách. Tyto boční otvory umožňují kouři uniknout. Díky mírnému promáčknutí plech také zachytává skapané tekutiny a tuk z potravin.
 • Nyní vložte nerezovou mřížku / rošt s jídlem nad plech a přikryjte pánev poklicí. Jakmile je poklice na dotek teplá, začíná se pokrm udit. Teplota by v tomto okamžiku měla být opět snížena o cca 50 %. Abyste dosáhli optimálních výsledků, neměli byste poklici během uzení nadzvedávat. Pokud se objeví kouř, teplota je příliš vysoká a měla by být snížena. Chcete-li zkrátit dobu uzení, nakrájejte potraviny na menší kousky či plátky.
 • Jakmile jste dosáhli požadovaného času uzení, vypněte přívod ener

  ZWILLING Set na uzení a vaření v páře Ø 28 cm ZWILLING® Plus eshop >>  Další zboží:

  WOLL Titanová pánev Wok na indukci Ø 32 cm s rukojetí Titanium Nowo

  WOLL Titanová pánev Wok na indukci Ø 32 cm s rukojetí Titanium Nowo

  Špičkové nepřilnavé titanové pánveTitanium Nowo německé značky WOLL se za uplynulých patnáct let staly klasikou na světových trzích. Série kombinuje ruční výrobu, prvotřídní high-tech materiály s moderními výrobními postupy a promyšleným designem, čímž zaručuje vyn.. zjistit více >>
  MAUVIEL Měděná pánev Wok s bronzovou rukojetí Ø 30 cm

  MAUVIEL Měděná pánev Wok s bronzovou rukojetí Ø 30 cm

  Série měděného nádobí M’héritage francouzské značky Mauviel je kombinací dvou materiálů, mědi a nerezové oceli. Toto spojení tradičních materiálů podtrhuje radost z vaření. Měď má naprosto nepřekonatelnou tepelnou vodivost, díky tomu máte přesnou kontrolu nad vařen.. zjistit více >>
  Big Green Egg Pánev Wok Ø 28 cm

  Big Green Egg Pánev Wok Ø 28 cm

  Více příslušenství znamená více možností, zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu Big Green Egg to nejlepší je kulinářská výzva.Vyberte si proto vhodné příslušenství a staňte se nefalšovaným EGGmasterem. Perforovaný Wok je určen k rychlému restov.. zjistit více >>
  Fissler Wok Ø 30 cm s rukojetí a nerezovou poklicí original profi collection®

  Fissler Wok Ø 30 cm s rukojetí a nerezovou poklicí original profi collection®

  Wok Ø 30 cm s rukojetí a nerezovou poklicí original profi collection® obsahuje: 1x pánev wok 1x nerezová poklice 1x odkapávací mřížka Nádobí Fissler original pro collection® – vyrobeno profesionály pro profesionály. Robust.. zjistit více >>
  WOLL Titanová pánev Wok Ø 30 cm Saphir Lite

  WOLL Titanová pánev Wok Ø 30 cm Saphir Lite

  Vysoce kvalitní nepřilnavé titanové pánve Saphir Lite německé značky WOLL jsou ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím. Výhodou série Saphir Lite je nižší hmotnost, rychlý přenos tepla po celé ploše pánve a mimořádn.. zjistit více >>